İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 HAZİRAN 2022, PERŞEMBE   

27

genç-İMO 12. ÖGRENCİ MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 30.11.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 16:28:28  Yayınlayan Birim: ÇANAKKALE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 03.01.2020 16:28:10

GENÇ-İMO 12. Öğrenci Meclisi Toplantısı, 30 Kasım-1 Aralık 2019 tarihlerinde Aydın Kuşadası`nda gerçekleştirildi.

genç-İMO 12. ÖGRENCİ MECLİSİ TOPLANTISI YAPILDI

genç-İMO 12. Öğrenci Meclisi Toplantısı, 30 Kasım-1 Aralık 2019 tarihlerinde Aydın Kuşadası`nda gerçekleştirildi.

Toplantının ilk günü, İMO Başkanı Cemal Gökçe, Aydın Şube Başkanı Hasan Gürkan Yenipazarlı ve 11. Dönem genç-İMO Konsey Başkanı Dilan Yılmaz`ın açılış konuşmalarıyla başladı. Açılış konuşmalarının ardından sunumlara geçildi. 11. Dönem Konseyinin; TMMOB ve İMO-genç-İMO, üniversite ve eğitim sorunları, inşaat mühendisliği ve meslek etiği konuları hakkında hazırladıkları sunumlar, şubelerimizden gelen öğrenci üye delegeleri ile paylaşıldı. Serbest kürsüde sunumlar üzerine delegeler fikirlerini ilettiler.

İkinci gün ise Divan`ın seçilmesinin ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile Meclis Toplantısı başladı. Açılış konuşmalarını İMO Başkanı Cemal Gökçe ve genç-İMO 11. Dönem Konsey Başkanı Dilan Yılmaz yaptı. 11. Dönem Konseyinin çalışma raporu sunumunun ardından serbest kürsüde delegeler öğrenci ve üniversite sorunlarını tartıştı. Konsey Başkanı Dilan Yılmaz ve Oda Başkanı Cemal Gökçe`nin, öğrenci delegelerin konuşmaları ve sorularıyla ilgili değerlendirme yapmalarının ardından 12. Dönem Konsey adaylıklarının alınması ve adayların kendilerini tanıtmasından sonra oylamaya geçildi.

Öğrenci üyelerimizin oylarını kullanması ve genç-İMO 12. Dönem Öğrenci Konsey`inin belirlenmesi ile Meclis Toplantısı tamamlandı. 12. Dönem Öğrenci Konseyi Asil üyeliğine; Ayşe Ece Uysal, Bekir Tahsin Eren, Beyza Aşkar, Funda Coşkun, Hazal Diren Topal, Abdullah Altın ve Deniz Karadağ, Yedek üyeliğine; Çağdaş Karataş, Ömer Tunç, Erdinç Çolak, Mustafa Babaoğlu, Sema Sapıtmaz, Arya Nujin Üstünel ve Şehmus Aldemir seçildi.

genç-İMO 12. Öğrenci Meclisi Toplantısı`na; İMO Başkanı Cemal Gökçe, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Şükrü Erdem, Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya, Cem Oğuz ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Yardımcıları Bahaettin Sarı ve Ceylan Özkul, Aydın Şube Başkanı Hasan Gürkan Yenipazarlı, Aydın Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile şubelerimizden gelen 205 genç-İMO üyesi delege katıldı. Çanakkale Şubemiz Genç İmo Temsilcimiz Burcu ÖZDEMİR ve Sınıf Temsilcimiz Erdi BEDİR Öğrenci Meclisi Toplantısına katıldılar . 


Okunma Sayısı: 51

Çanakkale Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.