İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 HAZİRAN 2022, PERŞEMBE   

19

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU İLE ŞUBE BAŞKANLARI 5. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 25.04.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 10.09.2020 15:13:15  Yayınlayan Birim: ÇANAKKALE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 10.09.2020 15:15:18

MMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ile Şube Başkanları 5. ortak toplantısı 25 Nisan 2020 tarihinde internet üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirildi.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU İLE ŞUBE BAŞKANLARI 5. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ile Şube Başkanları 5. ortak toplantısı 25 Nisan 2020 tarihinde internet üzerinden görüntülü olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda; Oda ve Şubelerin sorunları, Oda Genel Kurulunun yapılabilme koşulları, koronavirüs (Covid-19) tecritinin getirdiği  üye sorunları ve işsizlik ile kriz şartlarının ortaya çıkardığı ekonomik sıkıntılar değerlendirildi. 

Bir çok hizmet alanının durdurulduğu bu süreçte, mesleki faaliyetlerimizin internet üzerinden sürdürülmesi kararlaştırıldı.

Ayrıca insan yaşamı ve insan sağlığının herşeyin önünde gelmesi gerektiğinin altı kalın çizgilerle çizildi.

Toplantıya; Oda Başkanı Cemal Gökçe, 2. Başkanı Cemal Akça, Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Şükrü Erdem, Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya, Cem Oğuz ve Necati Atıcı, Genel Sekreter Yardımcıları Bahaettin Sarı, Serap Dedeoğlu, Ceylan Özkul ve Dilek Bekiroğlu, Şube Başkanları; Hasan Aksungur (Adana), Selçuk Uluata (Ankara), Mustafa Balcı (Antalya), Özlenen Alcı (Aydın),  Gürkan Özcan (Balıkesir), Mehmet Albayrak (Bursa), Soykut Özer (Çanakkale), Nigar Hüyük (Denizli), Murat Demir (Diyarbakır), Abdulkadir Orhan (Erzurum), Orkun Kılıç (Eskişehir), Gökhan Çeliktürk (Gaziantep), Cemil Tileylioğlu (Hatay), Nusret Suna (İstanbul), Eylem Ulutaş Ayatar (İzmir), Kahraman Bulut (Kocaeli), Süleyman Kamil Akın (Konya), Fethi Nazım Obus (Manisa), Gülçin Barbaros Ak (Mersin), Hüsnü Gürpınar (Sakarya), Cevat Öncü (Samsun), Aykut Akdağ (Tekirdağ), Muzaffer Aydın (Trabzon), Ali Osman Doruk (Uşak), Faruk Görünüş (Van) katıldı.


Okunma Sayısı: 36

Çanakkale Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.