İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 HAZİRAN 2022, PERŞEMBE   

19

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI ŞUBE BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 09.09.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 23.09.2020 15:32:25  Yayınlayan Birim: ÇANAKKALE ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 23.09.2020 15:32:04

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları ortak toplantısı 9 Eylül 2020 tarihinde internetten görüntülü olarak gerçekleştirildi.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI YÖNETİM KURULU VE ŞUBE BAŞKANLARI ORTAK TOPLANTISI YAPILDI

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu ve Şube Başkanları ortak toplantısı 9 Eylül 2020 tarihinde internetten görüntülü olarak gerçekleştirildi.

Toplantıda covid-19 pandemisi nedeniyle yapılamayan ve 19-20 Eylül 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan 47. Olağan Genel Kuruluyla ilgili olarak; Ankara`da ve tüm ülkede giderek artan salgın gözetilerek alınacak önlemler görüşüldü. Buna göre, Genel Kurula katılacak olan delegelerin ulaşım ve konaklamalarında gerekli önlemlerin alınması, hijyen koşullarının oluşturulması konuları kapsamlı bir şekilde değerlendirildi. 

Toplantıya; Oda Başkanı Cemal Gökçe, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya ve Cem Oğuz,  Genel Sekreter Yardımcıları Bahattin Sarı, Serap Dedeoğlu, Ceylan Özkul ve Dilek Bekiroğlu, Şube Başkanları; Hasan Aksungur (Adana), Selçuk Uluata (Ankara), Mustafa Balcı (Antalya), Özlenen Alcı (Aydın), Gürkan Özcan (Balıkesir),  Mehmet Albayrak (Bursa),  Soykut Özer (Çanakkale), Nigar Hüyük (Denizli), Murat Demir (Diyarbakır), Abdulkadir Orhan (Erzurum), Orkun Kılıç (Eskişehir) Selçuk Soysüren (Gaziantep șb sekreter üye), Nusret Suna (İstanbul), Eylem Ulutaş Ayatar (İzmir), Kahraman Bulut (Kocaeli), Süleyman Kamil Akın (Konya), Fethi Nazım Obub (Manisa), Gülçin Barbaros Ak (Mersin), Azmi Cihangir Aygın (Muğla), Hüsnü Gürpınar (Sakarya), Cevat Öncü (Samsun), Aykut Akdağ (Tekirdağ), Muzaffer Aydın (Trabzon), Ali Osman Doruk (Uşak), Fırat Durmaz (Van) katıldı.


Okunma Sayısı: 55

Çanakkale Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.