İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 HAZİRAN 2022, PERŞEMBE   

5

ÇANAKKALE ŞUBE YÖNETİM KURULU

11. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

SOYKUT ÖZER
BAŞKAN
e-Posta:

1984 yılında Çanakkale`de dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Çanakkale`de tamamladı. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2019 yılında Geoteknik alanında Yüksek Lisansını tamamlamıştır. Halen bir şirket ortağı olarak görev yapmaktadır. 

 
 

İSMAİL ACAR
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Çanakkale Yapıldak Köyünde doğdu. İlk okulu Yapıldak Köyü ilk okulunda okudu. Orta okulu Merkez orta okulunda Liseyi Çanakkale Lisesinde okudu. 2011 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetin de Yakın Doğu Universitesinin Mühendislik Fakültesinin inşaat mühendisliği bölümünden mezun oldu. 2011 yılında askerlik görevinin yaptıktan sonra kendilerine ait firmalarında çalışmaya başlamıştır. Proje üretimi ve müteahhitlik hizmetleri vermektedir. Bekardır.

 
 

SELEN AKTAN
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Eskişehir`de doğdu. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi`nde, doktora eğitimini ise Yıldız Teknik Üniversitesi`nde tamamladı. 2009 - 2017 yılları arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünde Araştırma Görevlisi olarak çalıştı. Şu anda ise aynı bölümde Dr. Öğretim Üyesi olarak görev yapmaktadır.

 
 

NAZMİYE NECLA DEMİRUTKU
ÜYE
e-Posta:

1964 yılında Kırklareli Pehlivanköy ilçesinde doğdum. İlköğretim Tekirdağ, orta öğretim Yenifakılı/Yozgat, lise eğitimimi Sındırgı/Balıkesir`de tamamladım. Uludağ Üniversitesi Balıkesir Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1987 yılında mezun oldum.1988 yılında İller Bankası Kayseri Bölge Müdürlüğü`nde işe başladım. 1991-2003 yılları arasında Çanakkale Başmühendisliğinde görev yaptım. 4 yıl süreyle denizaltı inşaatlarının kontrollükleri dalgıç mühendis olarak üstlendim. 2011 yılında İller Bankası Bursa Bölge Müdürlüğü`nden emekli oldum. Şuanda bir Yapı Denetim Limited Şirketinde kontrol mühendisi olarak görev yapmaktayım.

 
 

HAYRETTİN GÖKHAN TOYLAN
ÜYE
e-Posta:

26 Ocak 1981 yılında Çanakkale / Lapseki `de doğmuştur. İlk okulun ilk 3 sınıfı Kepez de 4 ve 5. sınıfını İntepe `de okumuştur. Ortaokul ve Lise eğitimini Çanakkale M.P. Anadolu Lisesinde tamamlamıştır. Lisans Eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümün de , yüksek lisans eğitimini ise Geoteknik alanında İstanbul Kültür Üniversitesinde tamamlamıştır. Lisans Eğitimini 2002-2006 yılları arasında yüksek lisans eğitimini ise 2015-2017 yılları arasında tamamlamıştır. 2006 yılından 2010 yılına kadar çeşitli kurumlarda çalışmıştır. 2010 yılında kendisine ait proje bürosunu açmış olup bu tarihten itibaren yapı ve geoteknik alanlarında proje bazlı hizmet vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 
 

EVREN DEĞİRMENCİ
ÜYE
e-Posta:

 
 

ATİLLA ÖZTÜRK
ÜYE
e-Posta:

1985 yılında Çanakkale İli, Lapseki İlçesinde doğdu. İlk öğretimini Lapseki`de, orta ve lise öğretimini Çanakkale`de tamamladı. Celal Bayar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden 2008 yılında mezun oldu. 2009-2011 yılları arası özel bir yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi, 2011-2012 yılları arası Lapseki Belediyesi Fen ve İmar İşleri Müdür Vekili,2012-2015 yılları arası özel bir proje ofisinde inşaat mühendisi olarak görev aldı. 2015 yılından itibaren Lapseki`de bulunan  kendi firmasında proje, inşaat ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Yedek Üyeler

 
 

AVNİ ATAKAN YÜKSEL
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

EMRE YAYKIN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

FATİH ERKAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

GİZEM ÖZCAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

EMREHAN DOĞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ÖZGÜR BOZOĞLU
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

ÇAĞTAY ERDENK
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.